Кухаревич забив дебютний гол в Англії – українець долучився до розгромної перемогиbomb

30 вересня 2023 Читать на русском

Микола Кухаревич вперше забив у складі Суонсі. Дивіться відео гола на "Футбол 24".

Суонсі на виїзді впевнено розгромив Міллуолл. Джамал Лоу відкрив рахунок у першому таймі, реалізувавши пенальті, а по перерві Граймс подвоїв перевагу.

Арсенал розтрощив Борнмут – Зінченко близький до гола й асиста, парад пенальті, забив навіть Хаверц, Забарний не винен

Кухаревич з'явився на полі на старті другого тайму та поставив крапку в зустрічі. Українець головою класно замкнув навіс Кі на дальню стійку, остаточно добивши суперника. В підсумку, гра завершилась перемогою Суонсі з рахунком 3:0.

Відзначимо, що цей забитий м'яч став першим для Миколи у складі Суонсі. Загалом, нападник провів за "лебедів" 7 матчів, а це була його перша результативна дія за представника Чемпіоншипа.

Трубін вперше зіграв на нуль за Бенфіку – українець здійснив суперсейв у дербі з Порту, екс-зірка Шахтаря віддав асист