Кубок Німеччини: Борусія М стала третьою великою жертвою провінціалів із третього дивізіону

13 березня 00:09 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

У вівторок, 12 березня, відбувся перенесений чвертьфінальний матч Кубка Німеччини між Саарбрюкеном і Борусією М (2:1).

Кубок Німеччини, 1/4 фіналу

Саарбрюкен – Борусія М – 2:1

Голи: Наїфі, 11, Брюкнер, 90+3 – Хак, 8

Казка Саарбрюкена триває. Після перемог у Кубку Німеччини над Баварією та Айнтрахтом скромна команда з третього дивізіону вибила ще й гладбахську Боруссію – переможний гол був забитий у контратаці на 90+3-й хвилині гри.

Кейн протиставив себе лідерам Баварії – форварду не сподобалося рішення керівництва

Ця зустріч відбулася під дощем. До слова, спочатку матч мав бути зіграний 7 лютого, але саме через калюжі на газоні Людвігпарку його було перенесено на середину березня. Завдяки цьому успіху команда Рюдігера Ціля пробилася до півфіналу турніру, де зіграє з Кайзерслаутерном.

Шокували великий Мілан у прем'єрному Кубку чемпіонів і розбили Реал. Баварія – не перша жертва Саарбрюкена