Кубок Іспанії: Реал розгромив Нумансію завдяки двом пенальті

4 січня 2018 Читать на русском

Реал Мадрид переміг у першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти Нумансії з рахунком 3:0.

У першому таймі Реал зміг забити лише один гол завдяки пенальті, яке заробив Лукас Васкес. Іспанець увірвався у чужий штрафний майданчик та вміло підставився під фол. Одинадцятиметровий удар безпомилково виконав Гарет Бейл.

Нумансія, яка грала з 60-ї хвилини у меншості, могла розраховувати на мінімальну домашню поразку, однак захисник команди з Сегунди знову сфолив на Васкесу. На цей раз на полі вже не було Бейла (валлійця замінили на Матео Ковачіча), тому пішов бити Іско, який не помилився.

Кубок Іспанії: Барселона без Мессі та Суареса на виїзді розписала нічию з Сельтою

Вже у компенсований час рахунок розгромним зробив Борха Майораль. Форвард замкнув чудову передачу з флангу від Дані Карвахаля.

Додамо, що Реал у цьому матчі грав без основних лідерів. Кріштіану Роналду, Серхіо Рамос, Марсело, Тоні Кроос та інші навіть не приїхали на цей поєдинок.

Матч-відповідь на "Сантьяго Бернабеу" відбудеться 10 січня.