Кубок Іспанії: Еспаньйол і Севілья вийшли в чвертьфінал

11 січня 2018 Читать на русском

Відбулися ще два поєдинки 1/8 фіналу Кубка Іспанії.

У повторному матчі барселонський Еспаньйол зумів здолати Леванте на виїзді з потрібним рахунком 2:0. Каталонці забили двічі ще в першому таймі. Херард Морено спочатку асистував Баптістао, а за двадцять хвилин відзначився і сам. Надалі, попри рівну гру, жодна з команд забити не змогла.

В другому поєдинку сьогоднішнього вечора інтриги було менше. Севілья в першому матчі здобула комфортну виїзну перемогу 2:0, тому Кадіс приїхав на "Рамон Санчес Пісхуан" майже приреченим. Це почуття тільки посилилося після того, як вдалося забити Віссаму Бен-Єддеру на початку другої третини матчу. У другому таймі команди обмінялись голами – на м'яч Хоакіна Корреа гості відповіли влучним пострілом Альваро Гарсії.

Таким чином, далі боротьбу за трофей продовжать Еспаньйол і Севілья. Останній чвертьфіналіст Кубка Іспанії 2017/18 визначиться в зустрічі Барселони та Сельти. Початок матчу о 22:30.