Кубок Іспанії: "Атлетіко" розгромив "Ейбар"

19 січня 2017 Читать на русском

Мадридський "Атлетіко" розгромив "Ейбар" на "Вісенте Кальдерон" у першому матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії.

Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму, Антуан Грізманн головою замкнув передачу свого партнера. "Матрацники" завдали у першому таймі лише один удар у бік воріт суперника, який одразу втілився у гол.

Вже на початку другої половини зустрічі Корреа виявився найспритнішим у штрафному майданчику "Ейбара", та добив м'яча у сітку воріт суперника. Вже через 8 хвилин Гамейро після розіграшу кутового довів рахунок до розгромного. У підсумку, впевнена перемога "Атлетіко" з рахунком 3:0.

Матч-відповіді команди проведуть 25 січня.

Іспанія. Кубок, 1/4 фіналу, перший матч

"Атлетіко" – "Ейбар" – 3:0

Голи: Грізманн, 28, Корреа, 60, Гамейро, 68.

Кубок Іспанії, 1/4: "Реал" сенсаційно програв "Сельті" вдома

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу