Кубок Франції: казка кривдників Маліновського завершилася – визначилися фіналісти турніру

6 квітня 2023 Читать на русском

У фіналі Кубка Франції 2022/23 Нант зіграє з Тулузою.

Кубок Франції, 1/2 фіналу

Аннесі – Тулуза – 1:2

Голи: Босетті, 45+4 (з пенальті) – Абухляль, 36, Шаїбі, 85

У четвер, 6 квітня, визначився другий фіналіст Кубка Франції. У другому півфіналі Тулуза здобула виїзну перемогу над Аннесі з рахунком 2:1 і завоювала путівку у фінал турніру.

Роздягальня ПСЖ розкололася – частина гравців виступають проти методів Гальтьє

Аутсайдер другого дивізіону дав бій представнику еліти – Аннесі зрівняв рахунок перед свистком на перерву і був близький до того, щоб перевести гру в додатковий час. Однак аргументи Тулузи виявилися сильнішими – у складі "фіолетових" відзначилися Абухляль і Шаїбі. Причому переможний м'яч був забитий на 85-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що раніше Аннесі вибив із Кубка Франції Марсель Руслана Маліновського.

Фінал Кубка Франції між Нантом і Тулузою відбудеться 29 квітня. Тулуза не грала у фіналі національного Кубка аж 66 років.