Кубок Англії: Манчестер Юнайтед розгромив Йовіл у дебютному матчі Санчеса, чилієць взяв участь в двох голах

26 січня 2018 Читать на русском

Відбулися матчі 1/16 Кубка Англії. Читайте звіт про матчі на Футбол 24.

У першому матчі Йовіл приймав Манчестер Юнайтед. Слід зазначити, що особлива увага до цього поєдинку була прикута через дебют Алексіса Санчеса, який вийшов на поле з перших хвилин.

Чилієць виправдав надії вболівальників манкуніанців. Наприкінці першого тайму його пас на Решфорда та невдалі дії захисників Йовіла дозволили молодому форварду відкрити рахунок.

На 61-ій хвилині Санчес пройшов до лінії штрафного майданчика та віддав пас на Ерреру, який подвоїв перевагу Манчестера. Наприкінці матчу відзначився Лінгард, який замінив Санчеса, а у додатковий час Лукаку встановив кінцевий результат матчу.

У другому поєдинку Шеффілд Венсдей приймав Редінг. Господарі не залишили шансів суперникам, перемігши з рахунком 3:1.