Кубок Африки: Туніс та Малі розписали нічию, Ангола в результативному матчі вирвала перемогу, заплутавши розклад в групі

21 січня 00:25 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Відбулися чергові матчі Кубка африканських націй. Результати – в цій новині на "Футбол 24".

Кубок Африки: фаворит турніру ледь уник ганьби, зігравши внічию з лідером групи

Мавританія та Ангола видали результативний матч і заплутали розклади в турнірній таблиці. Желсон став одним з героїв матчу, оформивши дубль. За Мавританію відзначився шедевром Койта, який потужним ударом забив з-за меж штрафного майданчика. У підсумку зустріч закінчилася з рахунком 2:3 на користь Анголи, яка тепер очолює свою групу.

В групі Е Туніс, який сенсаційно програв в минулому турі Намібії, зустрічався з Малі. Команди в першому таймі обмінялися голами. Попри те, що малійці контролювали м'яч, суперник не дозволяв вільно гуляти у своєму штрафному майданчику. Після перерви команди діяли обережно, а голів публіка не побачила.

Салах мріє про помсту Мане, різка заява півфіналіста ЧС-2022, авантюрний представник УПЛ – прев'ю Кубка Африки