Кубок Азії: Японія здобула путівку у чвертьфінал, обігравши Бахрейн

31 січня 15:44 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Відбувся черговий матч 1/8 фіналу Кубка Азії. Результат та огляд гри читайте на "Футбол 24".

Кубок Азії, 1/8 фіналу

Бахрейн – Японія – 1:3

Голи: Уеда, 64 (аг) – Доан, 31, Кубо, 49, Уеда, 72

Кубок Азії: визначилася друга пара 1/4 фіналу

Путівку у чвертьфінал розігрували Бахрейн та Японія. В першому таймі японці намагалися контролювати гру і зуміли забити на 31 хвилині.

По перерві Японія зуміла подвоїти перевагу. Утім, Уеда змусив понервувати свою команду, забивши у власні ворота. Нападник реабілітувався через невеликий проміжок часу, оформивши третій гол Японії в матчі. У підсумку Японія перемогла з рахунком 3:1.

Сьогодні, 31 січня, ще одну путівку у чвертьфінал розіграють між собою Іран та Сирія. Саме з переможцем цієї пари зіграє Японія у 1/4 фіналу.

Південна Корея по пенальті вибила Саудівську Аравію з Кубка Азії – Манчіні вилітає, Сон виходить на Австралію