Крок Манчестер Юнайтед на вершину АПЛ у відеоогляді матчу проти Астон Вілли

2 січня 2021 Читать на русском

У рамках 17-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед розібрався із бірмінгемською Астон Віллою на власному полі. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Повний контроль манкуніанців над грою обернувся голом у роздягальню. На 40-й хвилині гольова атака зародилася біля воріт Юнайтед: Де Хеа виніс вперед, Погба обіграв опонента в центрі поля й відкинув на Рашфорда, а той кинув у фланговий прорив Ван-Біссаку – оборонець протягнув м'яч до лінії й навісив точно на голову Антоні Марсьяля – 1:0!

Історична перемога Мойєса після виходу Ярмоленка у відеоогляді матчу Евертон – Вест Хем

Та просто здаватися Вілла не збиралася. На 58-й швидко розіграний штрафний призвів до прострілу Гріліша в карну зону, де вільний Бертран Траоре в два дотики завершив зусилля партнерів. Довго радіти бірмінгемцям, однак, не вдалося. Уже за три хвилини арбітр призначив одинадцятиметровий за фол проти Погба, а Бруну Фернандеш у новому стилі пенальті реалізував.

Манчестер Юнайтед наздогнав Ліверпуль на вершині, Вест Хем із Ярмоленком наприкінці матчу вирвав перемогу над Евертоном