Кривцов: У перерві Каштру настукав нам по голові

28 лютого 2020 Читать на русском

Захисник Шахтаря Сергій Кривцов розповів, що відбувалося в роздягальні "гірників" у перерві вчорашнього матчу з Бенфікою.

"Пройшли за рахунок характеру, але провели два різних тайми. У першому таймі не було руху і пресингу, що нам Містер в суворій формі і позначив у перерві. На другий тайм вийшли більш зібраними і агресивними. Це принесло свої плоди.

Бенфіка – Шахтар – 3:3 – відео голів та огляд матчу

Багато втрат було при виході з оборони, плюс давали багато простору захисникам Бенфіки, які безперешкодно доходили до нашого штрафного. На півколі гравці такого рівня легко розрізали нашу оборону між лініями.

Ми знали, що Бенфіка з перших хвилин понесеться вперед. Коли рахунок став 3:2, португальці кинули всі сили в атаку, стали відкривати зони, а ми цим скористалися.

У перерві Каштру виголосив емоційну промову, можна сказати, настукав нам по голові. Після гри привітав команду", – сказав Кривцов в ефірі телеканалу Футбол 1.

Бенфіка – Шахтар: Каштру перевершив Фонсеку, жахіття для збірної України, чергове диво з купою голів і вихід в 1/8 ЛЄ