Кривцов долучився до феєричного розгрому Орландо Сіті в чемпіонаті МЛС – Мессі забив 2 голи, Суарес оформив 2+2light

3 березня 08:58 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У матчі 3-го туру МЛС Інтер Маямі каменя на камені не залишив від Орландо Сіті (5:0). Читайте звіт про гру та дивіться відео голів на "Футбол 24".

МЛС, 3-й тур

Інтер Маямі – Орландо Сіті – 5:0

Голи: Суарес, 4, 11, Тейлор, 29, Мессі, 57, 62

Мудрик допоміг Челсі врятувати нічию проти Ярмолюка, шедевр з-під Миколенка поховав Евертон: українці в АПЛ

Продовжує свою переможну ходу в чемпіонаті МЛС Інтер Маямі. Черговою жертвою "чапель" став Орландо Сіті, якому господарі накидали 5 м'ячів. По дублю до свого доробку записали Ліонель Мессі та Луїс Суарес. Уругваєць мав шанс оформити хет-трик, однак його третій гол арбітр скасував через офсайд. Але екс-зірка Ліверпуля та Барселони не засмутився і добив свою колекцію результативних дій двома асистами.

Український захисник Сергій Кривцов несподівано залишився в запасі і вийшов на поле лише на 78-й хвилині, коли гру було зроблено. За 12 хвилин наш земляк встиг зробити 10 доторків до м'яча, заробити один фол, виграти свою верхову дуель, віддати довгу передачу адресату, а точність його пасів склала 100%.

Інтер Маямі продовжує лідирувати у турнірній таблиці Східної конференції, набравши 7 очок.

Гол Яремчука допоміг Валенсії спинити Мадрид – Лунін знову рятував, суддя вкрав переможний гол Реала на останній секунді