Кривбас розгромив суперника з Іспанії в нестандартному спарингу з 7 голами і хет-триком форварда

13 лютого 16:26 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Кривбас у контрольному матчі здобув розгромну перемогу над іспанською Мурсією. Звіт про поєдинок читайте на "Футбол 24".

Контрольні матчі

Кривбас – Мурсія – 5:2

Спаринг проходив у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин. Кривбас повів у рахунку на початку гри, але Мурсія досить швидко відігралась. Втім, перший тайм завершився перемогою криворіжців з рахунком 2:1 із дублем нападника.

Олександрія розгромила суперника з Грузії, Верес продовжив серію без поразок: спаринги клубів УПЛ

У другому таймі форвард оформив хет-трик ударом з близької відстані. Мурсія скоротила відставання завдяки сумнівному пенальті. Після цього Кривбас зумів відзначитись у воротах суперника ще двічі. Додамо, що прізвища авторів голів на офіційному сайті криворіжців не вказані.

Відзначимо, що цей спаринг був для Кривбаса останнім на зборах – вже завтра підопічні Юрія Вернидуба повертаються до України та готуватимуться до відновлення УПЛ матчем проти ЛНЗ (23 лютого).

Динамо вистраждало перемогу над РФШ, не створивши жодного моменту – Шапаренко тягнув всіх на собі, травма Буяльського