Краковія Дитятьєва стала першим фіналістом Кубка Польщі – команда українця розгромила майбутнього чемпіона

7 липня 2020 Читать на русском

Краковія несподівано легко розібралася з варшавською Легією у півфіналі Кубка Польщі.

Кубок Польщі, 1/2 фіналу

Краковія – Легія – 3:0

Голи: Вдовяк, 5, 82, Гелік, 15

Команда Олексія Дитятьєва приймала Легію, яка вже у найближчому турі чемпіонату може оформити титул чемпіона країни (до слова, матч також проти Краковії). Український захисник отримав дві жовті на попередніх стадіях Кубка, тому відбував дискваліфікацію.

Чигринський отримав від тренера АЕКа чіткий сигнал щодо свого майбутнього

Господарі надпотужно провели дебют зустрічі, відвантаживши супернику два голи за 15 хвилин. Легія явно була шокована таким розвитком подій і ледь не пропустила втретє. Надії столичного клубу перенеслися на другий тайм, але й тут нічого не вийшло. Краковія спокійно відбилася, а під завісу матчу оформила розгром завдяки дублю Матеуша Вдовяка.

3:0 – господарі впевнено пробилися у фінал, де чекатимуть переможця пари Лех – Лехія Гданськ. Команда Костевича і Бутка прийматиме суперника вже завтра (8 липня).

Фонсека на межі провалу, трагічне дербі Барселони, шанси для Зінченка, Ярмоленка та Маліновського – топ-матчі мідвіку