Коваленко став найкращим гравцем матчу Спеція – Салернітана

16 жовтня 2021 Читать на русском

Півзахисник Спеції Віктор Коваленко став героєм матчу 8-го туру чемпіонату Італії проти Салернітани (2:1).

Тьягу Мотта довірив українцю місце у стартовому складі на матч із Салернітаною і, вочевидь, не пошкодував про це.

Гол+асист Коваленка у відеоогляді матчу Спеція – Салернітана – 2:1

Перший тайм завершився на користь гостей, але після перерви Спеція змогла змінити становище. Чимала заслуга в цьому Коваленка. Спочатку Віктор віддав асист на Стрелеца, а згодом і сам забив, розкішним ударом з-за меж штрафного відправивши м'яч у дальню дев'ятку.

Після гри прес-служба Спеції опублікувала фото Віктора Коваленка разом із Давідом Стрелецем, якому й асистував українець. "Гравець матчу", – йдеться у підписі до фото.

Коваленко голом і асистом допоміг Спеції вирвати перемогу у Салернітани – феєричне повернення українця після травми