Коваленко прокоментував свої дебютні результативні дії в Серії А

16 жовтня 2021 Читать на русском

Півзахисник Спеції Віктор Коваленко задоволений результатом матчу 8-го туру чемпіонату Італії проти Салернітани (2:1).

Команда українця після першого тайму мінімально поступалася, але після перерви саме Коваленко забив гол та віддав результативну передачу, які принесли Спеції лише другу перемогу в нинішньому сезоні.

Гол+асист Коваленка у відеоогляді матчу Спеція – Салернітана – 2:1

"Було важливо виграти перший матч тут, на нашому стадіоні. Я дуже радий і своєму першому голу, і особливо трьом очкам для Спеції. Ми повинні продовжувати рухатися в такому ж ритмі", – сказав Коваленко в ефірі DAZN.

Варто зауважити, що це дебютні гол та асист українця в Серії А. За Аталанту Віктор в офіційних матчах майже не грав, а звітна зустріч у складі Спеції стала для вихованця Шахтаря лишень третьою.

Коваленко голом і асистом допоміг Спеції вирвати перемогу у Салернітани – феєричне повернення українця після травми