Копія культового шедевру ван Бастена у відеоогляді матчу Швеція – Словенія – 1:1

28 вересня 2022 Читать на русском

Швеція та Словенія вирішували, хто покине дивізіон В Ліги націй. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Шведам потрібна була виключно перемога, але саме вони пропустили першими в середині тайму. 19-річний Беньямін Шешко дзеркально відтворив шедевр Марко ван Бастена з фіналу Євро-1988. Суперталант словенців з дуже гострого кута ідеально пробив в дотик над голкіпером.

Холанд програв ключовий матч Сербії в Лізі націй, Вірменія вилетіла з нашої групи, Шешко повторив ван Бастена

Форсберг відновив рівновагу на 42-й хвилині, але другий тайм минув без голів. Це означало, що збірна Швеції посідає останню сходинку групи В4 і опускається аж в третій дивізіон Ліги націй.