Копенгаген – Динамо – 1:1 – відео голів та огляд матчу

7 листопада 2019 Читать на русском

Динамо та Копенгаген розійшлися миром (1:1) в 4 турі групового турніру Ліги Європи 2019/20. Дивіться відео голів та огляд матчу Копенгаген – Динамо.

Матч, як і онлайн-трансляція Копенгаген – Динамо на "Футбол 24", стартував 7 листопада о 19:55 за київським часом. У Києві 2 тижні тому команди розійшлися миром 1:1 – на гол Сотіріу динамівці відповіли влучним ударом Шабанова.

Динамо пробачило Копенгаген у брудному матчі Ліги Європи – Циганков змарнував пенальті

Копенгаген та Динамо набрали по 5 очок після 3-х турів та очолювали квартет B. Мальме відставав на 1 пункт, а замикав турнірну таблицю швейцарський Лугано, в активі якого був 1 бал.

Кияни пропустили вже на 4-й хвилині гри. Стаге після помилки Бущана переправив м'яч у ворота Динамо. На 13-й хвилині Динамо заробило пенальті. Після прострілу Караваєва Зека зіграв рукою, але Віктор Циганков не зміг переграти голкіпера.

Лише на 70-й хвилині Динамо все ж відігралося. Беньямін Вербіч ударом з лінії штрафного відновив рівновагу, забивши у ворота своєї колишньої команди. Гольовий пас в активі Циганкова.

Динамо та Копенгаген набрали по 6 очок та продовжують залишатися лідерами групи. У Мальме 5 балів, у Лугано – 2.

Копенгаген – Динамо: відео голів та огляд матчу