Коноплянка потрапив у символічну збірну 8-го туру Екстракляси

6 вересня 2022 Читать на русском

Український легіонер Євген Коноплянка увійшов у топ-11 найкращих чемпіонату Польщі.

Півзахисник Краковії Євген Коноплянка потрапив у символічну збірну 8-го туру Екстракляси за версією статистичного порталу SofaScore.

Тренер Коноплянки вражений дебютним голом українця у Польщі

Наш співвітчизник вийшов у старті матчу проти Ракува і на 28-й хвилині відкрив рахунок розкішним ударом зі штрафного. Українець провів на полі 74 хвилини і допоміг "смугастим" розгромити суперника (3:0). Дії 32-річного футболіста оцінили у 8,0 бала.

Нагадаємо, для Коноплянки це був лише другий гол у польській команді. У поточному сезоні Євген провів за Краковію 4 поєдинки – перші чотири тури він пропустив через травму.

Коноплянка забив ефектний гол зі штрафного – відео другого взяття воріт за тиждень