Команда українця повторила побиття Барселони у виконанні Баварії

18 серпня 2020 Читать на русском

Хавбек Олександр Бєляєв допоміг Сабуртало розтрощити Чіхуру в 10 турі чемпіонату Грузії.

Команда українця на виїзді перемогла з рахунком 8:2, точно скопіювавши результат 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між Баварією і Барселоною.

Михайліченко потрапив у дві символічні збірні після свого дебюту за Андерлехт з голом-красенем

Бєляєв опинився на лаві запасних, однак вже на 9 хвилині замінив Цнобалідзе, який і розпочав побиття Чіхури. Всього у першому таймі Сабуртало забив 6 м'ячів, на що суперник відповів одним. Друга половина була значно скромнішою – лише 2:1 на користь гостей.

Розгромна перемога повернула команді Бєляєва третю сходинку турнірної таблиці, а Чіхура залишилась на передостанньому місці.

Як Інтер допоміг збірній України: жорсткий анекдот про Пятова і слова Гвардіоли у реакції на нищівні 0:5 Шахтаря