Колос поступився новачку Першої ліги у контрольному матчі

16 липня 2021 Читать на русском

Колос та Поділля провели контрольний поєдинок у рамках підготовки до нового сезону. Читайте звіт про матч на "Футбол 24".

Товариські матчі.

Поділля – Колос – 3:2

Голи: Воловик, ?, (пен.), 62, (пен.), гравець на перегляді, ? – Петров, ?, Нгамба, 90+2

Нереалізований пенальті: Нурієв, ? (Колос)

В першому таймі Воловик відкрив рахунок у першому таймі, але Петров до перерви вирівняв положення. Нурієв міг вивести ковалівців вперед, проте не зміг реалізувати пенальті.

Рух готовий проводити матчі УПЛ в Тернополі – клуб сподівається на владнання ситуації зі стадіоном Україна

У другій половині Воловик знову вивів Поділля вперед, знову реалізувавши пенальті. Ближче до кінця зустрічі гравець на перегляді з третьої спроби заштовхав м'яч у ворота Колоса. Штурм на останніх хвилинах дозволив Колосу скоротити відставання завдяки зусиллям Нгамби.

Відзначимо, що Колос завершив передсезонну підготовку та готується до нового сезону, який розпочне матчем проти Вереса вже 24-го липня, початок о 17:00.

Динамо розгромило Евіан: Лєднєв – герой, ефектний рейд Ваната з асистом Бойка, позитив від Гармаша і Де Пени