Колишній легіонер Чорноморця пояснив, чому вирішив розірвати контракт з одеситами

27 лютого 11:33 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Екс-півзахисник Чорноморця Гай Хадіда розповів, чому покинув одеський клуб цієї зими.

"Головна причина, чому я попросив розірвати контракт з Чорноморцем – пропозиція від іншого клубу. З’явився варіант з Угорщиною, Залаегерсегом. Я хотів щось змінити в своїй професіональній кар’єрі, хотів перейти до наступного етапу, тому вирішив прийняти пропозицію Залаегерсега.

Динамо перемогло Металіст 1925 у першому офіційному матчі в 2024 році – Гармаш зробив шоу за тайм, Ванат оформив 2+1

В Одесі я провів хороший час своєї кар’єри. Чорноморець однозначно запам’ятається тільки з хорошої сторони. Дуже шкода, що наразі через війну в Україні вболівальники не можуть приходити на стадіон та підтримувати свою команду. Пам’ятна та важлива для мене – перемога над Динамо в серпні минулого року – 3:2", – поділився Хадіда в інтерв'ю Українському футболу.

Зауважимо, що Хадіда провів у Одесі майже рік. За цей час відіграв у команді Романа Григорчука 25 офіційних матчів, в яких забив 3 голи та віддав одну результативну передачу. У нинішньому сезоні 28-річний хавбек лише двічі провів на полі більше, ніж один тайм.

Динамо у "бермудському трикутнику": Ярмоленко близько, нові ролі двох лідерів, місце Супряги