Кохана Роналду знайшла у феєричній перемозі Португалії причину, щоб засмутитися

7 грудня 2022 Читать на русском

Джорджина Родрігес, дівчина Кріштіану Роналду, відреагувала на вихід збірної Португалії у чвертьфінал ЧС-2022.

"Вітаю Португалію. Поки 11 гравців співали гімн, усі об'єктиви були спрямовані на тебе. Як шкода, що я не змогла насолодитися найкращим гравцем світу протягом 90 хвилин. Фанати не переставали вигукувати твоє ім'я.

Герой Португалії розповів, як Роналду відреагував на непотрапляння в основу

Я сподіваюся, що Бог і твій дорогий друг Фернанду (Сантуш – примітка.) продовжать йти пліч-о-пліч і змусять нас шаленіти ще хоча б один раз", – написала Джорджина на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, Кріштіану Роналду не потрапив у стартовий склад на матч 1/8 фіналу ЧС-2022 проти Швейцарії (6:1). Форвард з'явився на полі лише на 74 хвилині.

Португалія вийшла в 1/4 ЧС-2022, забивши 6 голів Швейцарії – жахіття Роналду, історичний хет-трик і аналогія з Україною