Клопп пояснив, чому Ліверпуль мав проблеми у матчі проти Шеффілда

25 жовтня 2020 Читать на русском

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився враженнями від матчу 6-го туру АПЛ проти Шеффілд Юнайтед.

"Ми були занадто неспокійними на старті. У нас було чотири атакувальних гравця на полі, але всі діяли в одному стилі. Я люблю перерви. Другий тайм почався добре, і 20-25 хвилин ми грали відмінно. Могли забити більше, але суперник повернувся в гру.

Ліверпуль – Шеффілд Юнайтед – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Нам довелося докласти багато зусиль, але хлопці впоралися. Добре вигравати 2:0 або 3:0 в кожній грі, але це відбувається тільки тоді, коли в таких матчах готовий відчайдушно боротися. У такі вечори і отримуєш право перемагати в інших матчах", – поділився Клопп у коментарі BBC.

Нагадаємо, Ліверпуль мінімально обіграв Шеффілд Юнайтед (2:1), програючи впродовж зустрічі.

Ліверпуль здобув вольову перемогу над Шеффілдом – мерсисайдці перервали безвиграшну серію