Кейн побив рекорд АПЛ, який належав Анрі – чергове досягнення його дуету з Соном

27 жовтня 2020 Читать на русском

Нападник лондонського Тоттенхема Харрі Кейн відзначився гольовою передачею в матчі 6-го туру АПЛ проти Бернлі (1:0).

Зустріч для гостей складалася доволі важко. Єдиний гол вдалося забити на 76-й хвилині – відзначився Сон Хин Мін. Вже традиційно кореєць забив після асисту нападника збірної Англії.

Сон і Кейн знову принесли перемогу Тоттенхему, Вест Бромвіч на останніх хвилинах врятував нічию з Брайтоном

Відзначимо, що для Кейна це 13-е очко за системою "гол+пас" (5+8) в 6 стартових іграх сезону. Цей показник є рекордним для АПЛ на такій стадії. Попереднє досягнення (13 очок) у сезоні-2004/05 встановив Тьєррі Анрі, а рівно через п'ять років повторив іще один екс-канонір – Сеск Фабрегас.

До слова, ще один рекорд встановив сам автор гола у ворота Бернлі. Сон Хин Мін став першим футболістом в історії чемпіонату Англії, якому вдалося забити понад 6 голів в перших трьох виїзних матчах сезону свого клубу.