Кубок Німеччини: Шальке Коноплянки переміг у серії пенальті Кельн, Борусія Д зі складнощами пройшла Уніон

31 жовтня 2018 Читать на русском

Шальке з Євгеном Коноплянкою в складі на виїзді пройшов Кельн в матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини, Борусія Д з величезними труднощами здолала Уніон Берлін.

Євген Коноплянка та його Шальке завітали в гості до Кельна в матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини. За рівної гри господарі в другому таймі зусиллями Джона Кордоби відкрили рахунок. Українець був замінений на Емболо на 66-й хвилині. Під кінець матчу "кобальтові" зрівняли рахунок з пенальті і перевели гру в екстратайми. У підсумку, клуб з елітного дивізіону переміг з рахунком 6:5 у серії післяматчевих пенальті.

"Дніпро подарував мені унікальні можливості", – Коноплянка зворушливо привітав дніпровський клуб із ювілеєм

Дортмундська Борусія вдома не без проблем здолала претендента на вихід у Бундеслігу Уніон Берлін. Столичний клуб несподівано дав бій лідеру вищого дивізіону і в основний час матч завершився внічию 2:2. "Джмелі" забили лише під кінець другого додаткового тайму. З пенальті поховав берлінців Марко Ройс.