Кассано після скандальної витівки Роналду пригадав курйозний випадок зі своєї кар'єри

11 листопада 2019 Читать на русском

Колишній форвард Роми Антоніо Кассано висловився про поведінку нападника Ювентуса Кріштіану Роналду, який покинув стадіон, не дочекавшись закінчення матчу з Міланом (1:0).

"Роналду справді поїхав за три хвилини до завершення гри? Це заборонено, тому що після матчу проводиться допінг-контроль. Зі мною таке сталося 12 років тому на матчі Рома – Лаціо. Капелло замінив мене, я зірвався і поїхав додому.

Роналду, розлючений заміною, покинув стадіон до завершення матчу з Міланом

Однак мені довелося повернутися, тому що в той день я повинен був пройти перевірку на допінг, і якби я її пропустив, мені загрожувала дискваліфікація на два роки", – цитує Кассано Corriere dello Sport.

Нагадаємо, головний тренер туринців Мауріціо Саррі на 55-й хвилині матчу 12-го туру Серії А проти Мілана замінив Роналду, який відразу пішов у роздягальню. Замість нього на полі з'явився форвард Пауло Дибала, який забив переможний гол. Пізніше 34-річний гравець поїхав зі стадіону, коли до фінального свистка залишалося ще три хвилини.

Гвардіола "згорів", Роналду психанув, Мессі забив близнюків, ніндзя скористався невдачею Маліновського – огляд вікенду