Каштру назвав недоліки Шахтаря у розгромній перемозі над Колосом

18 жовтня 2019 Читать на русском

Головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру поділився думкою щодо перемоги в 11-му турі УПЛ над Колосом (6:0).

"Мені подобається, як команда працює щодня, подобається те, що ми показуємо у грі, що показуємо протягом тижня. У нас були певні помилки у першому таймі, так що ідеальним він точно не був.

Шахтар – Колос – 6:0 – відео голів та огляд матчу

Максимальний момент у футболі – гол. Це кульмінація. Якщо дивитися через цю призму – тоді ми зіграли відмінно. Але якщо поглянути глибше – знайдемо речі, в яких потрібно додати. Це наші вимоги. Ми не можемо радіти 5 голам і не бачити речі, які пішли не так. Важливо привносити те, що ми відпрацьовуємо. Але перший тайм мені сподобався", – сказав Каштру у коментарі каналу "Футбол 1".

Нагадаємо, у першому матчі 11-го туру Шахтар розгромив Колос з рахунком 6:0. Перемога принесла "гірникам" 33 очки і впевнену першу сходинку, Колос з 14 заліковими пунктами посідає шосте місце.

Шахтар розтрощив Колос: дублі Тайсона та Мораєса, 11-матчева переможна серія та 13 очок переваги над Динамо