Італія – Англія – 1:1 (3:2 пен.) – відео голів і огляд матчу

11 липня 2021 Читать на русском

Італія та Англія зустрічалися у фіналі Євро-2020. Дивіться відео голів та огляд матчу Італія – Англія на "Футбол 24".

Фінальний матч чемпіонату Європи Італія – Англія розпочався о 22:00 за київським часом. "Футбол 24" провіві текстову онлайн-трансляцію гри, яку приймав лондонський Вемблі. Італія не програвала 33 матчі (27 перемог, 6 нічиїх) та мала у своєму активі одне чемпіонство Європи (у 1968 році), але останні два фінали програла – у 2000-му та 2012-му. Англія жодного разу не грала навіть у фіналі Євро.

Італія стала чемпіоном Європи, перегравши Англію у серії пенальті

Вже на другій хвилині гри Англія відкрила рахунок. Забитим м'ячем відзначився Люк Шоу, який завершив контратаку британців ударом у ближній кут. Гольову передачу до свого активу записав Кіран Тріпп'єр.

Італія відігралася в другому таймі після розіграшу кутового. Леонардо Бонуччі заштовхав м'яч у сітку. Більше голів не було – справа дійшла до серії пенальті, в якій влучніше били італійці. 3:2 – команда Роберто Манчіні стала чемпіоном Європи!