Історична ганьба у відеоогляді матчу Шеффілд Юнайтед – Арсенал – 0:6

5 березня 08:22 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Арсенал розгромив Шеффілд Юнайтед (0:6) в рамках 27-го туру АПЛ 2023/24. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Арсенал продовжує гонитву за лідерами й легко розібрався з найгіршою командою АПЛ. У ворота господарів ще до перерви влетіло п'ять м'ячів. У другому таймі лондонці не були настільки безжальними, забивши лише раз.

Арсенал розтрощив Шеффілд, забивши 6 голів – "гармаші" оновили рекорд виїзних погромів, Хаверц і Вайт увійшли до історії

Зрештою, цього вистачило, щоб встановити історичний антирекорд. Шеффілд Юнайтед став першою командою в англійському професійному футболі (не лише АПЛ), яка програла чотири домашніх матчі поспіль, в кожному з них пропустивши щонайменше п'ять голів. До Арсенала на Бремолл Лейн розважилася Астон Вілла і двічі Брайтон.