Іспанія – Україна – 4:0 – відео голів та огляд матчу

6 вересня 2020 Читать на русском

Збірна України на виїзді розгромно поступилася Іспанії (0:4) у другому турі Ліги націй. Дивіться відеоогляд матчу Іспанія – Україна на Футбол 24.

Початок зустрічі склався для команди Шевченка вкрай невдало. Вже на 2-й хвилині Кривцов збив Фаті у карному майданчику, і арбітр вказав на "позначку". Андрій Пятов майже впорався з ударом Рамоса, проте м'яч після дотику голкіпера збірної України залетів у лівий кут.

Іспанія – Україна: онлайн-трансляція матчу Ліги націй – вимушений дебютант і ще 2 зміни в команді Шевченка

Господарі подвоїли перевагу на 29-й хвилині. Рамос оформив дубль, перевисівши в повітрі того-таки Кривцова. Чекати третього взяття воріт довго не довелося – Зінченко "обрізався" в центрі поля, а Фаті елегантним ударом не залишив шансів Пятову. Збірна України так і не спромоглася відповісти у другому таймі, натомість під завісу зустрічі Ферран Торрес довершив побиття "синьо-жовтих" – 4:0.