Ісландія готується вболівати за Україну, Португалія завершила рекордний похід, черговий гол Жерсона: відбір Євро-2024

19 листопада 2023 Читать на русском

Завершився відбір Євро-2024 у групі J. Звіт про матчі читайте на Футбол 24.

Вилучення: Сінані, 5 (Люксембург)

Португалія та Словаччина заздалегідь забронювали собі дві путівки на Євро-2024, тому останній тур був напівтовариським. Ставлення команд відповідне – до перерви один гол на шістьох.

У других таймах стало значно веселіше. Португалія на класі здолала Ісландію і оформила найкращий відбір у своїй історії – максимальні 30 очок, різниця голів 36-2. Трішки засмутився лише Кріштіану Роналду, який змарнував кілька нагод покращити індивідуальний бомбардирський доробок.

Україна офіційно отримала запасний шлях на Євро-2024 – все завдяки драматичній розв'язці в групі друзів Росії

Словаччина підтвердила звання другої найсильнішої команди групи, влаштувавши камбек проти Боснії. Третім фінішував Люксембург зі солідними 17 очками. Сінані ледь не зламав ногу Хеслеру і залишив гостей у меншості вже на 5-й хвилині. Не проблема – Жерсон Родрігес приніс мінімальну перемогу своїм п'ятим голом у цьому відборі. Нагадаємо, контракт 28-річного форварда досі належить Динамо.

Парадоксально, але на Євро можуть вийти ще 2 команди з цієї групи. Боснія і Люксембург точно продовжать боротьбу у плей-офф Ліги націй, а Ісландія завтра вболіватиме за Україну проти Італії, щоб отримати від "синьо-жовтих" третю путівку.

Відбір на Євро-2024: Іспанія переграла Грузію, Норвегія врятувала яскраву нічию з Шотландією