Інтер завдяки дублю Санчеса здолав Парму та збільшив відрив від Мілана до 6-ти пунктів

4 березня 2021 Читать на русском

В рамках 25-го туру Серії А Парма у рідних стінах поступилась Інтеру. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Інтер підходив до поєдинку з Пармою очолюючи турнірну таблицю із відривом у три пункти від другого місця. Пармезанці ж борються за виживання на передостанній сходинці першості, тож перемога у цьому матчі була важливою для обох команд.

Перша половина зустрічі була досить нудною. Лише кілька моментів, які було важко назвати небезпечними. Суперники пішли на перерву із нульовим рахунком.

Рома оголосила про викуп одноклубника Маліновського перед двобоєм із Шахтарем у Лізі Європи

На початку другого тайму "нерадзуррі" вийшли уперед завдяки голу Санчеса, якому асистував Лукаку. Трохи згодом дует Санчес+Лукаку поклав ще один, збільшивши перевагу гостей. На 71-й хвилині "хрестоносці" відквитали один гол – відзначився Ернані. Однак, це виявилось усе, на що були спроможні господарі поля. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу Інтера – 1:2.

Завдяки цій перемозі підопічні Антоніо Конте закріпились на вершині турнірної таблиці та збільшили відрив від Мілана до 6-и очок. Натомість Парма так і залишилась на 19-й сходинці чемпіонату.

Аталанта загризла Кротоне: комфорт Маліновського – не в пріоритеті, герой матчу все наочно пояснив