Інтер розгромив Мілан в дербі за фінал Кубка Італії – майстер-клас Лаутаро закріпив екс-одноклубник Маліновського

20 квітня 2022 Читать на русском

Інтер викинув принципових сусідів за борт розіграшу Кубка Італії 2021/22.

Кубок Італії, півфінал, другий матч

Інтер – Мілан – 3:0 (перший матч – 0:0)

Голи: Мартінес, 4, 40, Госенс, 82

Перший матч завершився без голів, але цього разу оборона Мілана капітулювала вже на 4-й хвилині. Дарміан м'яко накинув в район 11-метрової позначки, звідки Лаутаро Мартінес могутнім ударом не залишив шансів Меньяну.

Мілан може отримати астрономічний бюджет у 300 млн доларів на трансфери – цілі потенційних власників вражають

Після цього команди обмінялися гострими моментами – Калабрія влучив у руки Хандановічу, а Барелла з хорошої позиції пробив над поперечиною. Лаутаро використовував свої можливості значно ефективніше. На 40-й хвилині аргентинець уникнув офсайдної пастки і перекинув Меньяна – Мілан горить 0:2 до перерви!

Беннасер міг відквитати один м'яч у другому таймі, але VAR зафіксував офсайд. Контрольний у голову команди Піолі виконав Робін Госенс. Екс-одноклубник Маліновського вийшов на заміну і вже через 3 хвилини довів рахунок до розгромного.

Інтер впевнено переміг в дербі та вийшов до фіналу. Завтра Ювентус і Фіорентина визначать суперника "нерадзуррі" (гостьовий матч туринці виграли 1:0).

Маліновський травмувався – команда посипалася. Аталанта поступилася Вероні, зазнавши третьої поразки поспіль