Інтер Маямі зазнав чергової поразки в МЛС – клуб Бекхема у глибокій кризі, а Ігуаїн став цапом-відбувайлом в Америці

23 липня 2021 Читать на русском

Інтер Маямі був розбитий Нью-Інгленд Революшн (0:5) у матчі МЛС, а Гонсало Ігуаїн став головною жертвою фанатів.

Інтер Маямі вкотре зазнав фіаско у МЛС – цього разу клуб Бекхема програв Нью-Інгленд Революшн. Доля поєдинку була вирішена ще в першому таймі, коли гості відвантажили аж чотири м'ячі. А у другій половині Букса поставив крапку в зустрічі, забивши п'ятий гол.

Атланта Юнайтед звільнила Хайнце

Найбільше серед гравців Інтера дісталось одній з головних зірок – Гонсало Ігуаїну. Аргентинця освистали, коли на 80-й хвилині він поступився місцем на полі через пошкодження своєму молодшому брату Федеріко. Додамо, що за команду з Маямі також виступає Блез Матюйді, а очолює її давній друг Бекхема – Філ Невілл.

Відзначимо, що Інтер Маямі наразі є найгіршою командою Східної Конференції, здобувши 2 перемоги у 12 поєдинках та маючи лише 8 пунктів у активі.

Рекордсмен Мундіалів, легенди АПЛ і бомбардири Бундесліги – символічна збірна гравців, які завершили кар'єру в 2020 році