Інтер – Ліверпуль – 0:2 – відео голів і огляд матчу

17 лютого 2022 Читать на русском

Інтер та Ліверпуль з'ясовували сильнішого в першому поєдинку 1/8 фіналу ЛЧ. Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Перший тайм був наповнений боротьбою і біганиною, але не великою кількістю моментів. Ліверпуль мав неточні спроби Трента і Мане, на що Інтер відповів пострілом Чалханоглу в поперечку.

Ліверпуль переміг Інтер завдяки пізнім голам Фірміно й Салаха – мерсисайдці зробили серйозну заявку на чвертьфінал ЛЧ

Після відпочинку м'яч більше був на половині Ліверпуля, проте саме "червоні" вивезли з Мілана цілком комфортну перемогу. Допомогли стандарти. Фірміно замкнув подачу Робертсона з кутового, а Салах найкраще розібрався у натовпі після штрафного Трента – 0:2.

Насолоджуватись топовими матчами Ліги чемпіонів краще із коктейлями на основі преміальної Żubrówka Czarna! Не стримуй емоцій від легендарних моментів в історії футболу. Дізнатись більше про Zubrowka Czarna та коктейлі тут.

Інтер – Ліверпуль – 0:2 – відео голів і огляд матчу 16 02 2022