Інтер – Аталанта: онлайн-трансляція матчу Серії А – як це було

11 січня 2020 Читать на русском

Інтер в рамках матчу 19-го туру чемпіонату Італії приймав у рідних стінах Аталанту. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію були в цій новині на "Футбол 24".

Матч 19-го туру Серії А Інтер – Аталанта розпочався о 21:45 за київським часом і завершився результативною нічиєю – 1:1. Руслан Маліновський розпочав поєдинок у запасі, вийшов на 53-й хвилині замість Сапати й віддав асист на Госенса, а також заробив пенальті (його запоров Муріель). Телетрансляція проходила на каналі "Футбол 1", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Інтер втримав нічию з Аталантою й очолив турнірну таблицю Серії А – Маліновський за тайм віддав асист і заробив пенальті

Стартові склади

Інтер: Хандановіч – Годін, Де Врей, Бастоні – Кандрева, Гальярдіні, Брозовіч, Сенсі, Бірагі – Лукаку, Мартінес

Запасні: Паделлі, Берні, Санчес, Весіно, Раноккія, Політано, Лазаро, Валеро, Дімарко, Еспозіто, Пірола, Агуме

Аталанта: Голліні – Толой, Паломіно, Джимшиті – Хатебур, Де Роон, Пашаліч, Госенс – Ілічіч – Гомес, Сапата

Запасні: Россі, Спортьєлло, Масьєлло, Муріель, Фройлер, Пікколі, Маліновський, да Ріва, Кастань, Околі, Траоре, Хайденрайх

Маліновський проти лідера Серії А, мадридське дербі у Суперкубку, зустріч фіналістів ЛЧ – топ-матчі євровікенду