Індзагі розкритикував гравців Інтера попри перемогу над Порту у першому матчі ЛЧ

23 лютого 2023 Читать на русском

Головний тренер "нерадзуррі" Сімоне Індзагі прокоментував перемогу своєї команди над Порту (1:0) в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Ми провели чудову гру проти фізично сильного і технічного суперника. Ми шкодуємо про перший тайм, тому що у нас було декілька моментів, коли ми могли вийти вперед.

Інтер у більшості дотиснув Порту – джокер Лукаку, суддя врятував фейр-плей, "нерадзуррі" знову сварились на полі

У другому таймі Порту провів небезпечну контратаку. У першому таймі ми повинні були бути швидшими в передачі м'яча. Ми повинні були діяти краще і швидше. Але наші суперники люто пресингували нас. Ми повинні були збільшити темп під час передачі м'яча", – цитує Індзагі офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, Інтеру вдалось вирвати перемогу над Порту на останніх хвилинах – героєм зустрічі став Ромелу Лукаку. Матч-відповідь між командами відбудеться 14 березня. Початок зустріч о 22:00 за Києвом.

Манчестер Сіті провалив тайм на полі Лейпцига та ускладнив собі життя в ЛЧ – Гвардіол покарав Гвардіолу за пасивність