Ігуаїн оформив перший за чотири роки хет-трик у епічному матчі з вісьмома голами

31 липня 2022 Читать на русском

Не старіють душею ветерани.

Легендарний нападник Реала, Наполі та Ювентуса – Гонсало Ігуаїн – став героєм дня в МЛС. Аргентинська прима Інтера Маямі в матчі проти Цинциннаті влаштувала епічний перформанс, оформивши хет-трик ще у першому таймі. Особливо ефектним виявився перший гол, забитий зі штрафного.

Син Бекхема забив дебютний гол у кар'єрі – відео ефектного штрафного в стилі батька

Цікаво, що у перших 12 матчах чемпіонату Гонсало провів всього два голи, а в наступних чотирьох йому вдалося відзначитись п'ять разів. Хет-триків же він не забивав протягом чотирьох з половиною років. Востаннє це траплялось у лютому 2018-го, коли Ювентус знищив Сассуоло з рахунком 7:0.

Сам матч проти Цинциннаті виявився не менш епічним, ніж перформанс Ігуаїна. Зустріч завершилась з рахунком 4:4, причому Інтер був надзвичайно близьким до поразки – від неї врятував гол Макві, проведений аж на 7-й компенсованій хвилині.

Барселона завершила турне в США перемогою над Нью Йорк Ред Буллз – Лєвандовскі влаштував фестиваль промахів на очах Анрі