Родріго не зумів реалізувати пенальті...
    Початок серії пенальті
  • 120+3

Кінець другого додаткового тайму. Буде серія пенальті!

• 120+2

Ойойой! Після подачі зі стандарту Каземіро спіймав відскок і пробив метрів з 10-ти - Ліваковіч парирував! А потім арбітр свиснув чи то офсайд, чи то фол в атаці.

• 120+1

Дві хвилини залишається у команд в овертаймах. Антоні зараз заробив штрафний на правому фланзі.

• 120

Ох! Маєр потужно пробив з дистанції. Повз дальню стійку!

• 119

Зображення

• 118

Бруно Петковіч отримує жовту картку за зняту футболку. Зараз можна.

• 117
    Гольову передачу на свій рахунок записує Міслав Оршіч.
  • 117

Гооол!!!!! Бруно Петковіч забиває гол.

АААААА ФАНТАСТИКА! Оршіч отримав передачу на хід лівим флангом і прострілив у штрафний трішки в спини захисникам. Петквіч же у дотик вистрілив під ліву стійку - без шансів для Аліссона! 1:1!

• 116

Поки немає навали від хорватів. Навіть дозволяють собі грубі помилки при передачах "картаті".

• 114
    Марцело Брозовіч йде з поля, на заміну виходить Міслав Оршіч
  • 113

Антоні не дав Перішічу переграти себе чи виконати подачу з лівого краю штрафного. Від воріт.

• 111

Після розіграшу кутового Петковіч зачепився за крос, але не зміг обробити м'яч нормально. Зрештою, хорвати втратили сферу.

• 110
    Борна Соса йде з поля, на заміну виходить Анте Будімір
  • 107

Пішли хорвати уперед. Зараз Перішіч прорвався лівим флангом і виконав крос, але він виявився дуже невдалим.

• 106

До речі, Модріч лідирує у матчі за розрізними пасами. І це у 37 років!

Немає опису.

• 106
    Початок другого додаткового тайму

• 105+4
    Кінець першого додаткового тайму
  • 105+1
    Гольову передачу на свій рахунок записує Лукас Пакета.
  • 105+1

Гооол!!!!! Неймар забиває гол.

Неймар виконав шикарний прохід, обігравшись у дотик з Родріго та Пакетою. Лукас запустив проникний пас на Нея, а той відклеївся від Соси, обійшов Ліваковіча й з гострого кута влучив у порожні ворота - 0:1!

Неймар наздогнав Пеле! У великих нападників - по 77 голів за збірну Бразилії. Вітаємо Нея.

• 105

Данілу пробив здалеку, запустивши м'яч на трибуни.

• 103

Ой як щастить бразильцям! Ловрен у шикарному підкаті видряпав м'яч і запустив передачу на лівий фланг на хід Петковічу. Бруну тягнув м'яч самотужки в оточенні п'ятьох суперників, так і не дочекавшись підтримки.

Тоді нападник пішов у дриблінг, прибравши двох захисників і викотивши пас на лінію штрафного, куди нарешті добіг Брозовіч. Позиція для удару була прекрасною, але Марцело запустив сферу в небо! Аяяй!

• 101

Педру хотів пробити у падінні через себе, але впав до удару :) Хоча й зачепився за м'яч, відправивши його до рук Ліваковіча.

• 98
  • 96

Позиційна атака бразильців завершилась подачею Данілу. Її, звісно ж, вибили. "Селесао" виграли підбирання й провели ще одну атаку з кросом - Неймар навіть завершував його скидкою, але до моменту справа так і не дійшла. Все завершилось фолом латиноамериканців.

• 94

Ще один крос бразильців завершився невдало. Данілу запустив м'яч у небо.

• 93

Бразильці заробили кутовий. Мілітао заводив публіку на трибунах, Неймар виконав точну подачу на Педру, але той пробив головою кудись у бік від воріт.

• 92

Невідомий факт: у Хорватії доба триває 24 години 30 хвилин.

• 91
    Початок першого додаткового тайму
  • 90+4

Другий тайм завершено!

• 90+4

Антоні пробив з дистанції в руки Ліваковічу. Удар відчаю. Будуть екстра-тайми!

• 90+3

Пішли хорвати у атаку, завершивши її невадалою подачею. Бразильці виграли підбирання після виносу й спробували втекти у контратаку, однак Модріч зупинив її тактичним фолом проти Родріго.

І навіть без жовтої обійшлося!

• 90+1

Неймар заробив кутовий, але подачу з нього хорвати вибили впевнено.

Бразильські вболівальники стурбовано виглядають зараз.

• 90

Чотири хвилини компенсував арбітр до основного часу зустрічі.

• 89

Хорвати великими силами намагаються вступати у контрпресинг, але раз за разом наражаються на контратаки Бразилії.

Втім, "селесао" не можуть довести їх до логічного завершення, регулярно пригальмовуючи.

• 87

Роналдо стурбовано виглядає

• 86

Тікали бразильці у контратаку практично 3-в-3, але Неймар загальмував її. Епізод перейшов у стадії позиційного наступу й завершився двома ударами з лінії штрафного - один заблокували, а інший рикошетом від захисника пройшов повз правий кут (це Мілітао пробив).

Кутовий заробили "селесао", однак хорвати вибили подачу без проблем.

• 84
    Рішарлісон йде з поля, на заміну виходить Педро Абреу
  • 82

Рішарлісон замкнув подачу Каземіро з глибини, але удар головою у форварда відверто не вдався.

• 81

Непогана атака бразильців завершилась подачею на лівий край штрафного, звідки Родріго покотив під удар Пакеті. Лукас пробив метрів з 18-ти, але вийшло слабенько й точно в руки Ліваковічу.

• 79

Зображення

• 77

Маркіньйос прихопив Модріча. Жовта картка бразильцю.

• 76

Родріго прорвався по центру й віддав м'яч Рішарлісону, а той запустив проникну передачу на лівий край штрафного під вривання Неймару!

Форвард ПСЖ вирвався віч-на-віч з Домініком і пробив з гострого кута, але знову голкіпер скоротив дистанцію й парирував!

• 74

Вже починають хорвати катати м'яч заради оборони й збивання темпу. Ініціатива тотально за Бразилією.

• 72
    Маріо Пашаліч йде з поля, на заміну виходить Нікола Влашіч
  • 72
    Андрей Крамаріч йде з поля, на заміну виходить Бруно Петковіч
  • 71

Крамаріч запоров непогану атаку ударом з правого кута штрафного в Родріго. Бездарно.

• 70

У збірній Хорватії теж готуються заміни.

• 69

Зображення

• 68

Каземіро жорстко сфолив у центрі поля. Жовта картка.

• 67

Хорватія ніби й сміливо атакує чи контратакує, однак критично бракує завершення на чужій третині поля. Без моментів "картаті" у цьому матчі.

• 66

Каземіро зі штрафного пробив у стінку.

В наступній атаці Бразилія могла забивати! Пакета зачпився за передачу від Неймара в штрафний, протаранив двох захисників і опинився перед Ліваковічем!

Лукас пробив, однак Домінік встиг скоротити дистанцію й парирувати постріл.

• 65

Брозовіч прихопив Неймара в метрах 30-ти від власних воріт. Фол. Бразилія заробляє штрафний.

Міг і другу жовту отримати Марцело.

• 64

Ого, Вінісіус Жуніор йде з поля! На заміну виходить Родріго

• 64

Мілітао дістав м'яч на правому фланзі й завершив атаку подачею у штрафний. Її спокійно вибили.

• 63

Позиційна боротьба на полі, без гостроти. Тіте готує заміну - Родріго вийде на поле.

• 61

Хорватія в останні хвилини прибрала м'яч до своїх ніг. Намагаються збити темп "картаті", але при цьому вони не відсиджуються на власній половині. Балканці атакують.

• 58

Зображення

• 56
    Рафінья йде з поля, на заміну виходить Антоні
  • 55

Момент у Бразилії! Неймар отримав проникну передачу на лівий край штрафного від Рішарлісона й пробив метрів з 10-ти - Ліваковіч парирував!

• 53

Розкрилася гра в останні хвилини. Атакою на атаку відповідають команди. Не вистачає лишень нормального завершення.

• 51

Подачу від Модріча з кутового Ловрен скинув на Перішіча, однак Іван опинився у офсайді.

• 50

Юрановіч прорвався правим флангом і спробвав пробити з-під Данілу. Бразилець накрив удар. Хорвати заробили кутовий.

• 48

Два моменти за хвилину у Бразилії! Спочатку Вінісіус замкнув простріл з правого флангу ударом з правого кута штрафного - Ліваковіч парирував!

В атаці другим темпом Вінісіус обігрався у стіночку в штрафному і вистрілив. Удар накрили, але відскок прилетів до ніг Рішарлісона - той пробив метрів з п'яти й влучив у Ліваковіча!

В цій же атаці м'яч зачепив руку Юрановіча у штрафному, однак її не зарахували через офсайд у Неймара.

• 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2
    Перший тайм завершено!
  • 45

Хвилину переграють команди в першому таймі.

• 44

Хорвати круто працюють у єдиноборствах та при пресингу. Бразилія все менше схожа на команду, в якої просто прагматичний план - "картаті" реально краще виглядають.

• 43

Топ голів на ЧС-2022 за швидкістю польоту м'яча.

• 42

Дуже погано пробив Неймар зі штрафного. Точно в руки Ліваковічу.

• 41

Брозовіч збив Вінісіуса перед кутом власного штрафного. Бразилія заробила небезпечний стандарт. Неймар біля м'яча.

• 39

Зображення

• 38

Брозовіч спробував на дриблінгу прорватись у штрафний, але захисники вибили м'яч. І навіть кутового не заробив Марцело.

• 36

По 45% володіння у команд на цю хвилину.

• 34

Неймар повертається в оборону, що неочікувано. Бразилія поки без ініціативи. Хорвати ж в останні хвилини захопили контроль над м'ячем і навіть комбінують на чужій третині поля.

• 32

Бразилія починає ловити хорватів у флангові пастки, однак в цілому команда Тіте виглядає вкрай пасивно.

• 31
    Марцело Брозовіч отримує жовту картку.
  • 30

Перішіч отримав шикарну діагональ, змістився з лівого флангу на кут штрафного й пробив з правої - зависоко!

• 28

Кількість пресинг-дій центрального трикутника Хорватії на цю хвилину. Фантастика.

• 25

І знову вибивають подачу захисники збірної Бразилії. Кроси не йдуть у хорватів - ні з гри, ні зі стандартів.

Це погано. Подібні епізоди потрібно конвертувати у щось конкретне. В такому-то матчі.

• 25

Даніло отримує жовту картку. Прямою ногою він ледь не зніс голову Юрановічу. Штрафний на правому фланзі заробляє Хорватія.

• 24

Подачі з кутового хорвати вибили, а бразильці сфолили у боротьбі за підбирання.

• 23

Каземіро пробив з дистанції після скидки від Рішарлісона. Вийшло дуже неточно, але був рикошет. Кутовий заробила Бразилія.

• 21

А це вже небезпечно! Вінісіус обігрався у стіночку з Рішарлісоном і пробив метрів з 19-ти - удар в останню мить накрили! Ліваковіч же спокійно спіймав м'яч після блоку.

• 19

Хотілось би сказати, що Бразилія розчаровує, але рано щось казати. Прагматичність завжди була характерною для Тіте. Бігти вперед просто так його підопічні не стануть.

• 17

Модріч постійно підганяє своїх партнерів і сам не стоїть. Хорватія дуже мобільна без м'яча. Намагаються щільно накривати бразильців "картаті".

• 15

Високо й агресивно пресингують хорвати. Зараз Модріч обікрав суперника на чужій третині, змістився на правий фланг та подав. Крос вибили.

• 13

Пашаліч прострілив вздовж лінії воротарського з правого флангу, однак Юрановіч і Перішіч пролетіли повз м'яч.

• 11

Зображення

• 9

Хорвати доволі активно виглядають на старті зустрічі. І з м'ячем, і без нього.

• 7

Перішіч намагався зачепитись за подачу від Юрановіча, але вийшло лише сфолити проти Мілітао.

• 5

Вінісіус спробував подати з лівого флангу в штрафний, але Пашаліч заблокував крос. Вінісіус підібрав м'яч і пробив метрів з 22-х, але вийшло занадто слабко. Ліваковіч спіймав м'яч.