Хомутов голом врятував Нимме Калью від поразки в центральному матчі туру

2 листопада 2019 Читать на русском

Український півзахисник Нимме Калью Владислав Хомутов відзначився черговим голом за свою команду.

Цього разу вихованець Шахтаря став автором забитого м'яча в матчі 35-го туру чемпіонату Естонії проти Левадії (1:1).

Дебютний гол Ігнатенка не допоміг Ференцварошу виграти битву лідерів, Фехервар Петряка наздогнав команду Реброва

Хомутов вийшов в стартовому складі Нимме Калью в гостьовому матчі, на 19-й хвилині якого господарі поля вийшли вперед. Однак гол українця на 39-й хвилині дозволив його команді врятувати нічию. Зауважимо, що Владислав відіграв всі 90 хвилин, а на 78-й отримав ще й жовту картку.

Таким чином, Хомутов в 11-ти матчах поточного сезону за Нимме Калью в чемпіонаті Естонії забив п'ять м'ячів. Команда українця має в своєму активі 76 балів і посідає третє місце в турнірній таблиці. У Левадії, яка йде другою, на один пункт більше.

Аталанта бомбить Серію А, але провалюється в ЛЧ – Шахтар і його суперники використали слабке місце команди Маліновського