Холанд нарвався на середній палець від фанатки Вольфсбурга – відео епічного моменту

27 листопада 2021 Читать на русском

Нападник Борусії Д Ерлінг Холанд отримав відсіч з трибун під час матчу проти Вольфсбурга.

На 81-й хвилині норвежець зробив рахунок 3:1 і фактично позбавив "вовків" шансів на очки.

Тріумфальний камбек Холанда і гол грудьми у відеоогляді матчу Вольфсбург – Борусія Д – 1:3

Холанд чомусь побіг святкувати гол до трибун суперника і показав у ворожий бік вказівний палець. Фанатка Вольфсбурга не знітилась, відповівши пальцем середнім.

Нагадаємо, Холанд понад місяць не грав через травму, але 20 хвилин на полі йому вистачило для 10-го гола в поточному сезоні Бундесліги.

Гольове повернення Холанда, триллер Хоффенхайма і Гройтер Фюрта, несподіване фіаско Фрайбурга – Бундесліга запалює