Хоффенхайм вдома розгромив Байєр

29 березня 2019 Читать на русском

Перший матч 27-го туру німецької Бундесліги між Хоффенхаймом та Байєром завершився важкою поразкою леверкузенців (4:1).

Хоффенхайм в разі поразки чи нічиї у матчі з Байєром дуже нашкодив би своїм єврокубковим абміціям, тому з перших хвилин зінсхаймці пішли у атаку. На 10-й хвилині це завершилось проривом Крамаріча по флангу та пасом на Бельфоділа, який з лінії штрафного пробив у лівий кут – 1:0. Через сім хвилин гості відігралися завдяки виграному підбиранню та красивій комбінації, яку ударом головою завершив Фолланд.

Хоффенхайм оголосив ім'я тренера, який стане наступником Нагельсманна

Втім, на старті другого тайму Леверкузен посипався: на 51-й хвилині Свен Бендер зрізав м'яч у власні ворота, а на 61-й Бельфоділ з передачі Грілліча оформив дубль. Добив "фармацевтів" Крамаріч, який на 80-й хвилині разом з Бельфоділом вискочив 2-в-1 на голкіпера та пробив у дальній кут, встановивши остаточний рахунок – 4:1.

Таким чином, Хоффенхайм набрав 41 очко та піднявся на восьме місце в турнірній таблиці. Байєр залишився з 42 заліковими балами та опустився на сьому позицію.