Хоффенхайм переміг Нюрнберг, Байєр вирвав перемогу в перестрілці з Ганновером: 25 тур Бундесліги, матчі неділі

10 березня 2019 Читать на русском

В рамках 25 туру Бундесліги Хоффенхайм переміг Нюрнберг (2:1), Байєр дотиснув Ганновер (3:2). Рахунок та звіт про матч читайте на сайті "Футбол 24".

Чемпіонат Німеччини 2018/19, 25 тур

Хоффенхайм – Нюрнберг – 2:1

Голи: Крамаріч, 25, (пен), 78 – Бехренс, 61

Ганновер – Байєр – 2:3

Голи: Жонатас, 51, Вайзер, 73 (аг) – Фолланд, 13, 28, Хавєрц, 87

Баварія обійшла Борусію Д на вершині, Борусія М перервала безвиграшну серію: 25-й тур Бундесліги, матчі суботи

Хоффенхайм у непростому матчі здолав Нюрнберг. В першому таймі Крамаріч вивів господарів вперед, однак по перерві Бехренс зрівняв рахунок. Але Крамаріч ближче до фінального свистка приніс перемогу Хоффенхайму.

Завдяки цій перемозі Хоффенхайм набрав 37 очок та піднявся на 8 місце, Нюрнберг з 13 пунктами залишився на дні турнірної таблиці.

Байєр вже до перерви оформив для себе комфортну перевагу в 2 м'ячі, але Ганновер не мав наміру здаватись і на 73-й хвилині рахунок знову був рівним. Перед фінальним свистком гості вирвали для себе 3 очки завдяки голу Хавєрца.

Перемога підняла Байєр на 6-ту сходинку турнірної таблиці, Ганновер залишається на 19-му місці.