Хаві не робить трагедії з несподіваної поразки Барселони у матчі проти Бетіса

4 грудня 2021 Читать на русском

Головний тренер Барселони Хаві Ернандес поділився враженнями від поєдинку з Бетісом (0:1).

"Думаю, ми пропустили у той момент, коли найкраще грали. Нам потрібно було зупиняти контратаки Бетіса. Іноді потрібно більше думати про тактику. Ми знали про контратаки Бетіса.

Перша поразка Хаві на чолі Барселони у відеоогляді матчу проти Бетіса

Ми дуже добре грали протягом 20-25 хвилин. Жаль, що програли з огляду на нашу гру. Програвати таким чином дуже боляче, особливо вдома. Але це футбол. Подібна ситуація була у матчі з Вільяреалом (3:1 – прим.), але тоді ми виграли.

Команда не заслуговувала на поразку. Не люблю програвати, і мене непокоїть ця поразка. Нам треба працювати. Не можна пропускати такі голи. Ми мали мало часу на те, щоб зрівняти рахунок. Жаль, що не змогли набрати очки. У другому таймі ми могли виграти", – цитує Хаві Marca.

Нагадаємо, це перша поразка іспанського фахівця на чолі Барси. Вже за 4 дні на каталонців очікує надскладний виїзд до Баварії в рамках Ліги чемпіонів.

"Золотий м'яч 2021": Мессі на 7 вершині, історичне падіння Роналду, призи для Лєвандовскі, Барселони і Челсі