Хацкевич назвав причини невиразної гри Динамо у матчі з Карпатами

1 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич оцінив гру своїх підопічних у матчі першого туру УПЛ проти Карпат (2:0).

"Вітаю всіх з початком чемпіонату, ми здобули перемогу у цьому матчі – це дуже хороший початок. В першому таймі у нас були хороші моменти, щоб забити. Можливо, перший гол не був логічним, адже після прострілу трапився рикошет і м’яч опинився у сітці воріт Карпат.

Карпати – Динамо – 0:2 – відео голів та огляд матчу

В стартові 15 хвилин другого тайму, ми мали завершувати цю гру, але нам це не вдалось, тому що грали три дні тому, багато сил та емоцій віддали в Одесі. Поле було в чудовому стані, але з нашого боку був дуже великий брак.

Матч мені сподобався, адже не було такої гри лише в центрі поля, були атаки і на наші ворота, і на ворота львів’ян. На початку сезону найголовніше – це результат", цитує Хацкевича офіційний сайт Карпат.

Наступний матч Динамо проведе з ФК Львів вже 3 серпня, початок о 19:30.

Динамо на виїзді легко перемогло Карпати: прісний футбол киян, проблеми "левів" з атакою та повернення Циганкова