Петряк забив гол п'ятою, Харатін відзначився переможним м'ячем – перші звитяги Ференцвароша і Фехервара

30 серпня 2020 Читать на русском

Відбулися поєдинки 3 туру угорської першості. Українці відзначилися голами, а їхні команди здобули перемоги.

Кубок Білорусі: Динамо Брест і Шахтар Вернидуба впевнено вийшли в 1/8 фіналу

У третьому турі чинний чемпіон Ференцварош на виїзді здолав Залаегерсег, хоча годину грав у меншості, а господарі не забили пенальті. Один із голів в активі Ігоря Харатіна, який відзначився після подачі кутового.

Окрім забитого м'яча, 25-річний українець отримав ще й жовту картку. Олександр Зубков продовжує відновлення від травми, тому опинився поза заявкою. У складі Залаегерсега в другому таймі з'явився Артем Фаворов, але господарі спромоглися лише на гол престижу. Перша перемога команди Реброва в поточному чемпіонаті, але у "Фраді" є гра в запасі.

Фехервар Івана Петряка не без проблем розібрався з новачком еліти, дотиснувши опонента лиш під завісу гри. Українець вийшов у старті та записав до свого активу асист на Ніколіча у моменті з третім голом своєї команди. На 90-й хвилині Іван відзначився ще й забитим м'ячем п'ятою, який поставив крапку в матчі. 1:4 – перша перемога Фехервара в сезоні, яка вивела команду в лідери.

Українці підірвали ЛЧ: "Ребров лякає" роботою, Мілевський зі слідом Лукашенка виграє завдяки унікальному пограбуванню