Харатін назвав запоруку успіху Ференцвароша у матчі проти Динамо

29 жовтня 2020 Читать на русском

Український півзахисник угорського клубу Ігор Харатін прокоментував нічию своєї команди з "біло-синіми" (2:2) у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Потрібно завжди грати до кінця. Спасибі фанатам, які підтримували нас до кінця, незважаючи на рахунок 0:2. Для нас це важлива нічия.

Ференцварош – Динамо – 2:2 – відео голів і огляд матчу

Динамо – кваліфікована команда, а ми робимо наші перші кроки у Лізі чемпіонів. Перший тайм не можна записати нам в актив. Але після перерви ми перевернули хід гри і заслужили нічию.

Пенальті після моєї гри рукою? Ще не дивився повтор, але перше торкання м'яча було в ногу, а потім він відскочив в руку. Ніяк не міг зреагувати на цей рикошет", – сказав Харатін у коментарі каналу "Футбол".

Нагадаємо, Динамо у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів, виграючи після першого тайму 2:0, не змогло втримати звитягу і, пропустивши на останній хвилині, розписало з командою Реброва бойову нічию 2:2.

ЛЧ: Ференцварош після вилучення відібрав очки в Динамо – Ребров переграв Луческу замінами, провал дебютанта