Голодюк дебютним голом приніс Халадашу перемогу над Гонведом, Кішварда з трьома українцями програла Віді

2 березня 2019 Читать на русском

Відбулись матчі 23 туру чемпіонату Угорщини, у яких взяли участь українські футболісти.

У першому матчі Віді приймала Кішварду. У складі гостй весь матч зіграли Антон Кравченко, Роман Карасюк та Павло Лук’янчук. Результативними діями українці не відзначились, а Кішварда поступилась з рахунком 2:1.

Петряк: У Ференцвароші дуже задоволені роботою Реброва

У іншому матчі Гонвед приймав Халадаш. Юрій Габовда та Олег Голодюк зіграли за гостей усі 90 хвилин, а останній відзначився дебютним голом в Угорщині та зробив рахунок 2:1. Поєдинок закінчився перемогою Халадаша 3:1.

МТК з Євгеном Селіним та Артемом Кічаком грав проти Уйпешта. Українці знову зіграли весь матч. Селін не зміг відзначитись результативними діями, а Кічак не пропустив – у підсумку 0:0.

Ференцварош вийшов у чвертьфінал Кубка Угорщини – команда Реброва забила у ворота Кішварди ударом з середини поля

Після 24 туру Халадаш та Кішварда залишились на останньому та передостанньому місцях відповідно, МТК посідає 7 сходинку.