Гвардіола заявив, що мета Манчестер Сіті – втретє поспіль виграти АПЛ

29 вересня 2019 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився враженнями після перемоги над Евертоном в матчі 7-го туру АПЛ.

"У суперника неймовірні гравці в атаці, досвідчені – в середині поля, а також хороший тренер, тому ми знали, що чекає важка гра. Тут завжди складно. Перший тайм ми почали неймовірно, особливо перші 20-25 хвилин, потім у нас виникли певні проблеми.

Евертон – Манчестер Сіті – 1:3 – відео голів та огляд матчу

У Евертона є швидкі гравці, вони створювали багато проблем в глибині, тому я радий. Я хочу поборотися за чемпіонський титул АПЛ, спробуємо виграти її знову", – цитує Гвардіолу ВВС.

До слова, після 7-и турів Манчестер Сіті набрав 16 очок та залишився на другому місці в турнірній таблиці АПЛ. Відставання від Ліверпуля складає 5 залікових пунктів.

Манчестер Сіті у важкому матчі переміг Евертон – Зінченко мав труднощі, але допоміг не відпустити Ліверпуль